ZOBACZ AUTA +48 664 775 745

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu sportowego?

Przejażdżka sportowym samochodem to marzenie wielu osób, przede wszystkim miłośników motoryzacji, którzy z zapartym tchem obserwują nowości pojawiające się na rynku motoryzacyjnym. Koszt takich pojazdów jest jednak bardzo wysoki, szczególnie jeśli mowa o modelach premium, jak LAMBORGHINI HURACAN EVO czy PORSCHE 911 TURBO S. Jesteś pasjonatem szybkich aut? Skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów sportowych. To bardzo korzystne rozwiązanie.

Wypożyczalnia aut sportowych – kiedy warto skorzystać?

Wypożyczalnie samochodów klasy premium gromadzą najlepsze modele dostępne na rynku motoryzacyjnym, które znane są nie tylko ze świetnej estetyki, lecz także możliwości. Za takie pojazdy trzeba zapłacić bardzo wysoką cenę, ok. kilkuset tysięcy złotych. Wypożyczenie natomiast kosztuje o wiele mniej, to zaledwie niewielki ułamek ceny zakupu auta. Dlatego z roku na rok, wypożyczalnie zdobywają coraz większą popularnością. Chętnie korzystają z ich usług nie tylko miłośnicy samochodów premium, lecz także osoby, które potrzebują świetnego pojazdu na wydarzenia okolicznościowe czy biznesowe.

Samochód sportowy marki premium to doskonały wybór, jeśli chodzi o takie wydarzenia jak: śluby, wieczory kawalerskie lub panieńskie, eventy firmowe, nagrywanie filmów, seriali lub teledysków czy reklamy i akcje promocyjne. Takie pojazdy wzbudzają zainteresowanie, są wyjątkowe, niepowtarzalne, a co najważniejsze – nie można przejść obok nich obojętnie. To dlatego są doskonałym rozwiązaniem na ważne okazje.

Ile wynosi koszt wypożyczenia auta premium?

Chcesz poczuć dreszczyk emocji, przemierzając ulice nowoczesnym, sportowym samochodem, którego warkot silnika, wywołuje gęsią skórkę? Jeśli tak, nic nie stoi na przeszkodzie. Wynajem auta premium jest świetną opcją dla każdego miłośnika motoryzacji. Wypożyczenie pojazdu nie jest tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Co więcej, im dłuższy czas wynajmu, tym koszty dobowe maleją. Dlatego często znacznie bardziej opłacalnym wyborem jest wynajem auta na tydzień czy 2-3 dni niż jedną dobę. Wynajem samochodu na weekend to znakomita opcja, jeśli jest się przykładowo na krótkim urlopie i chciałoby się spędzić ten czas wyjątkowo.

W zależności od konkretnej wypożyczalni, wynajem super samochodów może kosztować mniej bądź więcej, wszystko zależy od sposobu naliczania: dobowego lub godzinowego i wielu innych czynników. Wypożyczalnia samochodów premium Autokofeina proponuje następujące ceny:

W wypożyczalni tej można znaleźć również wiele innych samochodów takich jak sportowe supercary, limuzyny marek premium, sportowe SUV-y itd. Warto pamiętać również o tym, że do ceny wynajmu samochodu sportowego, doliczana jest także kaucja. Jej wysokość zależy od wynajętego modelu pojazdu, a także wieku kierowcy.

Wypożyczenie samochodu marki premium – dlaczego warto?

W Polsce pojawia się coraz więcej wypożyczalni samochodów luksusowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ zainteresowanie takimi usługami wciąż wzrasta. Jazda sportowym samochodem to interesująca opcja dla dużej grupy osób. Wśród nich znajdują się nie tylko pasjonaci znakomitych, sportowych i szybkich modeli. Wynajem takich aut jest coraz powszechniejszą praktyką w firmach. Niekiedy rezygnują one z leasingu na rzecz krótko- lub długoterminowego wynajmu.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodu sportowego premium? To świetna okazja do przetestowania najlepszych modeli dostępnych na rynku. Podczas jazdy można poczuć dreszczyk emocji, a tym samym uświetnić sobie wyjazd okolicznościowy czy biznesowy. Ponadto samochody premium są od zawsze doskonałym podkreśleniem wyjątkowych wydarzeń jak śluby i nie tylko. Atrakcyjne ceny wynajmu sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na przygodę! Co więcej, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków z wypożyczalnią, wynajętymi modelami można również udać się zagranicę.